Αθλητισμός

Όλο το πρόγραμμα των Ζακυνθινών ομάδων στην Γ’ Εθνική

1η / 14η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας

Αίας Γαστούνης – Αχαϊκή

Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβή

Εθνικός Σκουλικάδου – Πάμισος Μεσσήνης

Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

2η /15η αγωνιστική

Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναιγιάλειος

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αίας Γαστούνης

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός

Αχαϊκή – Εθνικός Σκουλικάδου

ΑΟ Τσιλιβή – Πάμισος Μεσσήνης

Ρεπό: Θύελλα Πατρών

3η / 16η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος

Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου

Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Τσιλιβή – Αχαϊκή

Ρεπό: Παλληξουριακός

4η / 17η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος

Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός Αστέρας – Παλληξουριακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνεΐκων – ΑΟ Τσιλιβή

ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή

Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

5η / 18η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης

Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών

Εθνικός Σκουλικάδου – Ζάκυνθος

Πάμισος Μεσσήνης – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ρεπό: Αχαϊκή

6η / 19η αγωνιστική

Παλληξουριακός – Παναιγιάλειος

Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου

Θύελλα Πατρών – Πάμισος Μεσσήνης

Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

7η / 20η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – Εθνικός Σκουλικάδου

Πάμισος Μεσσήνης – Παλληξουριακός

ΑΟ Τσιλιβή – Αίας Γαστούνης

Αχαϊκή – Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

8η / 21η αγωνιστική

Πάμισος Μεσσήνης – Παναιγιάλειος

Εθνικός Σκουλικάδου – ΑΟ Τσιλιβή

Παλληξουριακός – Αχαϊκή

Αίας Γαστούνης – ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό: Ζάκυνθος

9η / 22η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – ΑΟ Τσιλιβή

Αχαϊκή – Πάμισος Μεσσήνης

ΠΑΟ Βάρδας – Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παλληξουριακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών

Ζάκυνθος – Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10η / 23η αγωνιστική

Αχαϊκή – Παναιγιάλειος

ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

Πάμισος Μεσσήνης – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Παλληξουριακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης – Ναυπακτιακός Αστέρας

Θύελλα Πατρών – Ζάκυνθος

Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

11η / 24η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πάμισος Μεσσήνης

Ναυπακτιακός Αστέρας – Εθνικός Σκουλικάδου

Ζάκυνθος – Παλληξουριακός

Αίας Γαστούνης – Θύελλα Πατρών

Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

12η / 25η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παναιγιάλειος

Αχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΟ Τσιλιβή – Ναυπακτιακός Αστέρας

Πάμισος Μεσσήνης – Ζάκυνθος

Εθνικός Σκουλικάδου – Θύελλα Πατρών

Παλληξουριακός – Αίας Γαστούνης

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η / 26η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΟ Βάρδας

Ζάκυνθος – Αχαϊκή

Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβή

Αίας Γαστούνης – Πάμισος Μεσσήνης

Εθνικός Σκουλικάδου – Παλληξουριακός

Ρεπό: Παναιγιάλειος

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *