Ζάκυνθος Ο Γ. Τσουρουνάκης εκπρόσωπος των ξενοδόχων στην Επιτροπή για το Ναυάγιο Τελευταία ενημέρωση: 14/01/2022 στις 1:51 ΜΜ Δημοσιεύτηκε 14 Ιανουαρίου 2022 ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟΣ Ο Γιώργος Τσουρουνάκης, ορίστηκε ως εκπρόσωπος των ξενοδόχων στην Επιτροπή Πρότυπης Τουριστικής Αξιοποίησης και Προστασίας του Ναυαγίου Ζακύνθου. Αναπληρωτής του κ. Τσουρουνάκη θα είναι ο κ. Νίκος Γιακουμέλος. Το ρεπορτάζ είναι σε εξέλιξη! Ermis News 14 Ιανουαρίου 2022 1 Σχόλιο 1 Σχόλιο Παράθεμα: Ο Γ. Τσουρουνάκης εκπρόσωπος των ξενοδόχων στην Επιτροπή για το Ναυάγιο - PolisPost Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο Όνομα * Email * Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.