Μια νέα μεγάλη συγκέντρωση φίλων και ψηφοφόρων του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ του πρώην Δήμου Αρκαδίων, πραγματοποιήθηκε προχθές το βράδυ στο θέατρο Σαρακινάδου, συγκέντρωση που -όπως ανέφερε η Επιτροπή Εκλογικού Αγώνα- τους γεμίζει με δύναμη και ελπίδα στον αγώνα που δίνουν για να ξαναζήσει ο λαός μέρες ΠΑΣΟΚ, όπως τις έζησε και τις θυμάται καλά στο πρόσφατο παρελθόν!
Η ανακοίνωση αναφέρει: η συγκέντρωση χαρακτηρίστηκε από όγκο και πάθος! Είμαστε σίγουροι ότι μια καινούργια μέρα ανατέλλει στις 22-5-23, που θα δώσει τέλος στα δεινά ,που υφίστανται τα τελευταία χρόνια οι μη προνομιούχοι Έλληνες, απ’ τις αντιλαϊκές πολιτικές των κυβερνήσεων Μητσοτάκη και Τσίπρα που φτωχοποίησαν τη μεσαία τάξη!
![](https://ermisnews.gr/wp-content/uploads/2023/05/pasok.jpeg)
Αφήστε ένα σχόλιο
Αφήστε ένα σχόλιο