Ο Ενιαίος Αγροτικός Συνεταιρισμός Ζακύνθου ενημερώνει τους παραγωγούς ότι ξεκίνησε η διαδικασία υποβολής αιτήσεων για την ενιαία ενίσχυση του έτους 2020.
Σε αυτή τη φάση οι αγρότες θα πρέπει να επικοινωνούν τηλεφωνικά με τα γραφεία του Συνεταιρισμού και να δίνουν το ΑΦΜ και τον κωδικό πρόσβασης στον ΟΠΕΚΕΠΕ. Δεν χρειάζεται η φυσική παρουσία τους στα γραφεία καθώς είναι ακόμα σε ισχύ και τα μέτρα απαγόρευσης λόγω του κορονοϊού.
Αυτοί που έχουν κάνει μεταβολή στις καλλιέργειές τους (αγοραπωλησία ή κληρονομιά) θα πρέπει να κλείσουν κάποιο ραντεβού για να παραδώσουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά.
Τα τηλέφωνα επικοινωνίας με το Συνεταιρισμό είναι τα εξής: 26950-27612/22005/45313/27611