Ζάκυνθος “INA TI” στο Δημοτικό Θέατρο Τελευταία ενημέρωση: 12/04/2023 στις 2:49 ΜΜ Δημοσιεύτηκε 12 Απριλίου 2023 ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟΣ Ύμνοι της Μ. Εβδομάδας θα ακουστούν απόψε στο Δημοτικό Θέατρο. Την εκδήλωση οργανώνει ο Δήμος με το Σύλλογο των φίλων της Φιλαρμονικής και θα αρχίσει στις 8.30 το βράδυ. Ermis News 12 Απριλίου 2023 Αφήστε ένα σχόλιο Αφήστε ένα σχόλιο Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο Όνομα * Email * Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.