Συνεχίζονται τα rapid test από την ΚΟΜΥ σε καθημερινή βάση και χθες το πρωί το κλιμάκιο βρέθηκε για ακόμη μια φορά στο λιμάνι αλλά και το χώρο έξω από το Διοικητήριο, κάνοντας συνολικά 130 τεστ που στο σύνολό τους βγήκαν αρνητικά.
Συγκεκριμένα η ΚΟΜΥ έκανε 15 τεστ στο λιμάνι και ακολούθως 115 στο χώρο μπροστά από την Περιφέρεια.
\Ακολουθήστε το Ermisnews.gr στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι τα τελευταία νέα από τη Ζάκυνθο, την Ελλάδα και τον κόσμο.