Πόνος και θλίψη στην οικογένεια Κακολύρη στη γειτονιά των Κήπων από τον αδόκητο θάνατο του 44 χρονου γιού τους, Γιάννη που έπεσε θύμα τροχαίου προχθες το βράδυ στη λεωφόρο Αεροδρομίου.
Ο 34χρονος ημεδαπός που ενεπλάκη στο θανατηφόρο τροχαίο που σημειώθηκε το βράδυ της περασμένης Τρίτης στο δρόμο αεροδρομίου συνελήφθη από τις αρχές και πλέον η Τροχαία συνεχίζει το έργο της προανάκρισης προκειμένου να διαπιστωθούν τα ακριβή αίτια του συμβάντος.
Σύμφωνα με τις ανακοινώσεις της Αστυνομίας 34χρονος ημεδαπός οδηγούσε το λεωφορείο το οποίο συγκρούστηκε με την μοτοσικλέτα που οδηγούσε ο άτυχος 44χρονος.
Η τοπική κοινωνία έχει βυθιστεί στην θλίψη για το θάνατο του συμπατριώτη μας που ήταν γνωστός και αγαπητός.