Η πρώτη εικόνα στο λιμάνι χθες το πρωί ήταν τα δεμένα πορθμεία που με πρωτοβουλία των καπετανέων τους ανέστειλαν από προχθές τα δρομολόγια του.
Όμως όσοι περπάτησαν στην προκυμαία, πολύ γρήγορα είδαν τα βουλιαγμένα βαρκάκια στο ύψος των δέντρων του Άμμου. Γρήγορα στήθηκε η επιχείρηση της ανέλκυσής τους και ιδού πως την αποτύπωσε ο φωτογραφικός φακός.
Μακάρι τη Δευτέρα να μην έχουμε χειρότερα να δείξουμε!