ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ
Εκτός με Λεωνίδιο την 1η αγωνιστική η Ζάκυνθος!
19-09-2017 11:58:52

Εκτός έδρας θα είναι η πρεμιέρα της Ζακύνθου στον 50 όμιλο της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας. Λίγο μετά το μεσημέρι έγινε η κλήρωση στα γραφεία της ΕΠΟ. Οι νησιώτες θα έχουν δύο εντός έδρας παιχνίδια με Αχαϊκή και Πανηλειακό 2η και 3η αγωνιστική. Την 4η αγ. θα ταξιδέψουν στη γειτονική Βουπρασία για να αναμετρηθούν με τον ΠΑΟ Βάρδας. Την 5η αγ. θα υποδεχθούν τον Αστέρα Βλαχιώτη στο νησί, την 6η οι κυανοκίτρινοι θα ταξιδέψουν στην Καλαμάτα.

Δείτε το πρόγραμμα στον πέμπτο όμιλο:

1η αγωνιστική   
 
Τσικλητήρας Πύλου  – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτης  – Πανηλειακός
Αστέρας Αμαλιάδας  – Παλληξουριακός
Καλαμάτα  – Αχαϊκή
Λεωνίδιο  – Ζάκυνθος

2η αγωνιστική   
 
Διαγόρας Βραχνέικων  – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας  – Αστέρας Βλαχιώτης
Παναρκαδικός  – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός  – Καλαμάτα
Παλληξουριακός  – Λεωνίδιο
Ζάκυνθος  – Αχαϊκή

3η αγωνιστική    

Τσικλητήρας Πύλου  – Αστέρας Βλαχιώτης
Αστέρας Αμαλιάδας  – Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα  – ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο  – Παναρκαδικός
Ζάκυνθος  – Πανηλειακός
Αχαϊκή  – Παλληξουριακός

4η αγωνιστική    

Αστέρας Αμαλιάδας  – Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Βλαχιώτης  – Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων  – Λεωνίδιο
ΠΑΟ Βάρδας  – Ζάκυνθος
Παναρκαδικός  – Αχαϊκή
Παλληξουριακός  – Πανηλειακός

5η αγωνιστική    

Τσικλητήρας Πύλου  – Καλαμάτα
Λεωνίδιο  – Αστέρας Αμαλιάδας
Ζάκυνθος  – Αστέρας Βλαχιώτης
Αχαϊκή  – Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός  – ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός  – Παναρκαδικός

6η αγωνιστική    

Λεωνίδιο  – Τσικλητήρας Πύλου
Καλαμάτα  – Ζάκυνθος
Αστέρας Αμαλιάδας  – Αχαϊκή
Αστέρας Βλαχιώτης  – Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων  – Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας  – Παναρκαδικός

7η αγωνιστική  
  
Τσικλητήρας Πύλου  – Ζάκυνθος
Αχαϊκή  – Λεωνίδιο
Παλληξουριακός  – Καλαμάτα
Πανηλειακός  – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναρκαδικός  – Αστέρας Βλαχιώτης
ΠΑΟ Βάρδας  – Διαγόρας Βραχνέικων

8η αγωνιστική   
 
Αχαϊκή  – Τσικλητήρας Πύλου
Ζάκυνθος  – Παλληξουριακός
Λεωνίδιο  – Πανηλειακός
Καλαμάτα  – Παναρκαδικός
Αστέρας Αμαλιάδας  – ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Βλαχιώτης  – Διαγόρας Βραχνέικων

9η αγωνιστική 
   
Τσικλητήρας Πύλου  – Παλληξουριακός
Πανηλειακός  – Αχαϊκή
Παναρκαδικός  – Ζάκυνθος
ΠΑΟ Βάρδας  – Λεωνίδιο
Διαγόρας Βραχνέικων  – Καλαμάτα
Αστέρας Βλαχιώτης  – Αστέρας Αμαλιάδας

10η αγωνιστική  
  
Πανηλειακός  – Τσικλητήρας Πύλου
Παλληξουριακός  – Παναρκαδικός
Αχαϊκή  – ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος  – Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο  – Αστέρας Βλαχιώτης
Καλαμάτα  – Αστέρας Αμαλιάδας

11η αγωνιστική   
 
Παναρκαδικός  – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας  – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παλληξουριακός
Αστέρας Βλαχιώτης  – Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας  – Ζάκυνθος
Καλαμάτα – Λεωνίδιο


Ο ΤΥΠΟΣ ΣΗΜΕΡΑ

DISCLAIMER
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η αναδημοσίευση, η αναπαραγωγή, ολική, μερική ή περιληπτική ή κατά παράφραση
ή διασκευή απόδοση του περιεχομένου του παρόντος web site με οποιονδήποτε τρόπο, ηλεκτρονικό, μηχανικό,
φωτοτυπικό, ηχογράφησης ή άλλο, χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια του webmaster.
© 2014-15 ermisnews.gr. All Rights Reserved.
Designed & Developed by
GeeSmo - Internet Transformation
Συνδεθείτε μαζί μας
Comment